Nordea Rīgas maratons un Lattelecom Komandu kausa nedēļas komanda “Prudentia Energy Markets” »

Šī gada 18. maijā jau septīto reizi norisinājās Nordea Rīgas maratons, kurā otro gadu pēc kārtas startēja arī SIA “Prudentia Energy Markets” komanda.

Paralēli Nordea Rīgas maratonam norisinājās arī Lattelecom Komandu kausa izcīņa. Katru nedēļu organizatori izvēlējās vienu komandu, ar ko plašāk iepazīstināt sabiedrību, lai arī citi dalībnieki iedvesmotos doties šajā skrējienā kā komanda ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem.

1.maijā par nedēļas komandu kļuva SIA “Prudentia Energy Markets” komanda. No raksta: “Prudentia komanda skaitliski ir maza, bet ļoti apņēmīga komanda. Mēs visi zinām teicienu “mazs cinītis gāž lielu vezumu”, tāpēc nenovērtējiet šos skrējējus par zemu, viņos rit īsts sacensību gars! Prudentia komandai šis būs jau otrais gads, kad viņi piedalās maratonā un liek trūkties 10 km distancei. Lai saprastu vai mazo komandu stratēģijas atšķiras no lielo komandu, sniedzam jums iespēju iepazīties ar šīs komandas kapteini un pašu komandu!”

Pilns raksts pieejams šeit.

Diemžēl pašu maratona 10km distanci veica nepilns komandas sastāvs, tomēr tas nemazināja prieku un lepnumu par paveikto!

photo

  

quote_r
"PEM Consulting"- vadošais neatkarīgais energoresursu pārvaldes uzņēmums Baltijā!
quote_l